




4 851 ₴

Розумний замок невидимка SEVEN LOCK SL-7709 – принципово новий і покращений тип прихованих замків на ринку, який вже давно використовується в Європі і США. Це електронний накладний пристрій з пультом, який зовсім не видно із зовнішнього боку дверей. Гарний дизайн ідеально впишеться в інтер'єр вашого будинку.
Є можливість інтеграції з:

Smart замок SL-7709 можна підключити до розумного будинку Tuya Smart за допомогою модуля керування SEVEN LOCK M-7719. Модуль підключається через Wi-Fi до роутера, завдяки чому ви можете відкривати/закривати замок з будь-якої точки світу. Наприклад, відкрити замок для родича, кур'єра, доставки продуктів, що раптово приїхав, або у випадку, якщо забули брелок від замку в квартирі.
Завдяки тому, що модуль працює як частина екосистеми розумного будинку, ви можете створювати різні розумні сценарії. Наприклад:
Зверніть увагу, що сценарії працюватимуть при відкритті/закритті замка через шлюз, при керуванні через брелок - сценарії не включаються.

Smart замком SL-7709 також можна керувати через Bluetooth із програми Oji Smart. Підключивши модуль SEVEN LOCK M-7715В, ви отримаєте розширене керування:
Додатково до модуля, ви можете придбати Wi-Fi шлюз SEVEN LOCK SL-7734, що дозволить вам віддалено відкривати та закривати замок з будь-якої точки світу.
Підходить як для вхідних і міжкімнатних дверей в квартиру, так і в офіс.
Відсутність замкової щілини
У цьому випадку у грабіжника просто немає можливості проникнути до вашої квартири, тому що неможливо відкрити замок, якого не видно. Надійний захист, коли ви відсутні вдома
Радіобрелок працює по динамічному коду
Це означає, що один сигнал неможливо перехопити і використати повторно
Простий в установціНе вимагає прокладки проводів, так як працює від батарейок. Коли батареї розряджаються, замок сигналізує протягом 2-3х тижнів. У цьому випадку необхідно поміняти батарейки. Навіть якщо ви не встигли це зробити, то замок просто відкриється
Зачіп якірного типуЗачіп якірного типу не дозволить зловмиснику розкрити двері ломом
Підходить на будь-який тип дверей
Ви можете встановити замок на будь-які двері (металеві, сталеві, залізну, дерев'яну, пластикову), в тому числі і на скляну (у даному випадку є можливість установки на міцний скотч 3М без свердління)
Сенсорні кнопки
Є сенсорні кнопки відкриття і закриття для зручності виходу
Також додатково ви можете підключити систему цілий ряд аксесуарів (наприклад, кнопка виходу, кодова клавіатура).
|
Частота передачі сигналу управління |
динамічний код, 433 МГц |
|
Дальність передачі сигналу управління |
до 50 метрів |
|
Живлення |
2 елементи живлення типу АА |
|
Струм споживанн в режимі очікування |
≥ 10 мкА |
|
Струм споживання в робочому режимі: - автономний замок SEVEN LOCK - радіобрелок |
≥ 42 мА ≥ 3 мА |
|
Термін служби від батарей |
до одного року |
|
Кнопки відкриття/закриття |
дві сенсорні кнопки на корпусі замку |
|
Зусилля на розрив |
1000 кг |
|
Робочі умови |
0°C - +60°C, вологість 10% - 90% |
|
Вага нетто: - автономний замок SEVEN LOCK - радіобрелок |
800 гр 15 гр |
|
Габаритні розміри Кількість брелоків в комплекті |
149 * 80 * 35 мм 2 шт
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Lock |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Скляні двері, Дерев'яні двері, Жалюзі, Захисна конструкція, Ролети |
| Клас захисту замку | 4 |
| Колір замку | Сірий матовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Розташування | Вертикальне/Горизонтальне |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Індикація відкриття/закриття | Звукова/Світлова |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Кодонаборною клавіатурою, Кнопкою, Радиобрелком, З мобільного телефону |
| Можливість самостійного кодування | Так |
| Управління пристроєм | Радіопульт, Кнопки консолі, СКУД (опціонально), Мобільний телефон (опціонально) |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Радіопульт | 2 |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 149 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Контроль розряду | Так |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Напруга | 3 В |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарейки | АА |