







3 780 ₴
SEVEN IP-7224AW – це циліндрична 4-х мегапіксельна Wi-Fi IP-відеокамера з вбудованим активним мікрофоном та інфрачервоною підсвіткою, призначена для роботи як зовні, так і всередині приміщень.
Камера SEVEN IP-7224AW є універсальним пристроєм і може бути застосована як для житлових приміщень для домашнього спостереження, так і для будь-якого типу комерційної або промислової нерухомості, для спостереження за периметром, зоною, що охороняється або окремими точками. Камера здатна працювати у складі системи відеоспостереження, а також як повністю автономний пристрій, роблячи запис відео на MicroSD карту. Встановлення та підключення камери до комп'ютера, відеореєстратора, роутеру за домопомогою Wi-Fi або LAN, комутатора здійснюється за допомогою витої пари.
Найчастіше такі відеокамери встановлюють:
IP-відеокамера побудована на базі 4-х мегапіксельної CMOS матриці GalaxyCore GC4653 з фізичним розміром 1/3", за рахунок якої досягається найвища чутливість у кольоровому режимі, що дорівнює 0,01 Lux.


Камера відеоспостереження SEVEN IP-7224AW оснащена якісним ширококутним об'єктивом RICOM з фіксованою фокусною відстанню f=2.8 мм і світлосилою F1.6.
Кути огляду камери становлять:
В якості інфрачервоного підсвічування використана ефективна SMART EXIR підсвічування, яка дозволяє рівномірно підсвітити простір перед камерою на відстані до 30 метрів в умовах повної темряви. Перехід камери в нічний чорно-білий режим і включення ІК підсвічування відбувається автоматично завдяки вбудованому датчику освітленості. Підсвічування є адаптивною і змінює свою інтенсивність в залежності наближення об'єкта спостереження до камери, що дає завжди інформативну нічну зйомку і виключає засвічення камери.
У відеокамері використовується сучасний ефективний кодек стиснення H. 265+ для формування трьох відеопотоків, завдяки якому досягається відносно невеликий розмір архіву при збереженні високої якості відео. Також підтримуються кодеки H. 264+ і MJPEG.



Слот для карт пам'яті дозволяє встановлювати IP-камеру MicroSD карти об'ємом до 512 ГБ, які використовуються для запису відео і фото, що дозволяє камері працювати автономно без зовнішнього відеореєстратора. На флешку можна записувати як постійне відео, так і по детектору руху в максимальномій роздільній якості 4МП (2560 x 1440) зі звуком.
При відеопотоці 4МП з оптимальною швидкістю 3 Мбіт/с для кодека H. 265+, постійний запис витрачає 32 ГБ в день. Запис по детекції руху як правило займає в два рази менше дискового простору.
Переглядати IP-відеокамеру SEVEN IP-7224AW можливо за допомогою безкоштовного мобільного застосування Bitvision, доступного смартфонів на базі платформ iOS і Android дистанційно з будь-якої точки світу. Для підключення до камери використовується P2P з'єднання, завдяки якому не потрібно складної настройки мережі. Додаток дозволяє переглядати онлайн як живе, так і архівне відео з камер і відеореєстраторів, а також змінювати параметри та налаштування пристроїв.

Відеокамера може бути використана як у складі системи відеоспостереження з записом відео на відеореєстратор або сервер з віддаленим доступом. Для керування камерою можна використовувати:
IP адреса - 192.168.1.168. Логін: admin. Пароль: admin

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Висота | 70.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 154 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 70.5 мм |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність підсвітки (м) | 30 |
| Додаткові можливості | Вбудований мікрофон, Підтримка microSD |
| Тип підсвічування | ІЧ-підсвітка SMART IR EXIR LED |
| Фокусна відстань (мм) | 2.8 |