









9 195 ₴
PES Husky — накладний автономний розумний замок для встановлення на домашні або офісні двері. Повне керування й настроювання замка зі смартфона в безплатному застосунку Smarta Lock. Можна встановлювати як на вхідні, так і на міжкімнатні двері.
Замок обладнаний WC-фіксатором для утримання дверей у закритому положенні та запобігання її випадковому відкриттю.
Відкриття замка можливе такими способами:



ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Керування електронним накладним замком PES Husky здійснюється:
Окремо можна придбати пульт керування смарт замками PES.
Через Bluetooth и Wi-Fi дистанційно можна:
Розумний замок PES Husky Black у готельній системі
Дверний замок PES Husky призначений для використання в готельних системах. Основний принцип роботи полягає в обмеженні доступу в номер готелю, зручності для постояльців і способі керування поселенням постояльців для адміністрації готелю.
За допомогою програми Smarta Lock ви можете легко керувати та налаштовувати дверні замки PES з будь-якого місця. Ви можете надавати користувачам доступ, створювати тимчасові профілі та зчитувати журнали, а також встановлювати транзитний режим на певний час. Залежно від версії замку ви також можете створювати цифрові коди, відбитки пальців і RFID-носії.
Щоб кожен зміг зробити монтаж і настроювання замка самостійно або силами будь-якого монтажника у своєму місті, ми завжди готові відповісти на ваші питання й надати допомогу у виборі оптимального рішення. Просто зробіть кілька фотографій ваших дверей і відправте нам ці світлини будь-яким зручним для вас способом (viber, telegram, email). За роки роботи ми накопичили великий досвід у встановленні замків і безпомилково визначимо, який замок підійде вам ідеально під ваші двері та завдання.

ДЛЯ КВАРТИРИ АБО ПРИВАТНОГО БУДИНКУ
ДЛЯ БІЗНЕСУ
ДЛЯ АРЕНДИ


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PES |
| Країна виробник | Китай |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Кількість механізмів | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Біометричний, Циліндровий, Кодовий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип замикання | Основний |
| Додаткові | |
| Індикація відкриття/закриття | Звукова/Світлова |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Автоматичне замикання | Так |
| Блокування механізму | Так |
| Вандалозахист | Так |
| Встановлення разових (гостьових) кодів | Так |
| Відкриття пристрою | Кодонаборною клавіатурою, Ідентифікатором, Ключем, Ідентифікація відбитка пальця, З мобільного телефону, Радиобрелком |
| Додаткове замикання зсередини | Так |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 200 |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 200 |
| Мах кількість комбінацій | 150 |
| Можливість перекодування | Так |
| Можливість самостійного кодування | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Радіус дії карти/ключа | 5 см |
| Резервна система відкривання | Механічний замок |
| Реєстрація подій | Інформація про подію |
| Управління пристроєм | Радіопульт, Кнопки консолі, Мобільний телефон (опціонально), ПК (опціонально) |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Так |
| Висота | 24.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 300 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Контроль розряду | Так |
| Напруга | 6 В |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості замків | Можливість встановлення на вулиці, Легка заміна замка, Резервна система відкривання |
| Сповіщення, мова | Російська, Український |