


5 336 ₴
|
Приймання аудіо через коаксіальний кабель у TVI режимі від MHD камер із мікрофоном. Усі IP-канали підтримують аудіо. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Загальні | |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 260 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI-відеокамід | Да |
| VGA відеовихід | Да |
| Роздільна здатність запису | 1296х1944 |
| Кількість HDD | 1 |
| Кількість камер, що під'єднуються | 8 |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Число каналів | 8 |
| Тип відеореєстратора | DVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тип системи відеоспостереження | Гібридна |