






6 303 ₴
SEVEN IP-7228PA-DL White — циліндрична 8-мегапіксельна IP-відеокамера з вбудованим мікрофоном, слотом для карт пам’яті MicroSD об’ємом до 1 ТБ та інтелектуальним подвійним підсвічуванням для нічного бачення. Камера призначена для встановлення як у приміщеннях, так і на вулиці.
Камера SEVEN IP-7228PA-DL White — універсальний пристрій, який підходить як для домашнього спостереження в житлових приміщеннях, так і для комерційних або промислових об’єктів. Вона ефективно використовується для контролю периметра, охоронюваних зон або окремих точок. Камера може працювати у складі системи відеоспостереження, а також як повністю автономний пристрій, записуючи відео на карту пам’яті MicroSD. Підключення камери до комп’ютера, відеореєстратора, маршрутизатора або комутатора здійснюється за допомогою кабелю витої пари.

IP-відеокамера побудована на базі 8-ми мегапіксельної CMOS матриці SONY STARVIS IMX415 з фізичним розміром 1/2,8", за рахунок якої досягається найвища чутливість у кольоровому режимі, що дорівнює 0,01 Lux.

STARVIS - це піксельна технологія із задньою підсвіткою, використовувана в датчиках зображення SONY для забезпечення високої якості зображення не тільки у видимому світлі, а й у ближньому інфрачервоному діапазоні, що дозволяє вловлювати набагато більше світла в умовах екстремально низької освітленості в порівнянні з звичайними матрицями. За рахунок цього досягається збільшений динамічний діапазон і значне зменшення цифрового шуму, що дозволяє фіксувати набагато більше деталей на зображенні як вдень, так і вночі.

Камера відеоспостереження SEVEN IP-7228PA-DL white оснащена якісним ширококутним об'єктивом RICOM з фіксованою фокусною відстанню f=2.8 мм і світлосилою F1.6.
Кути огляду камери становлять:
В якості комбінованої підсвітки використані ефективна інфрачервона SMART EXIR підсвітка з дальністю роботи до 40 метрів та біла видима SMART WHITE LED підсвітка з високим показником CRI 95+ і кольоровою температурою 4000K, що дозволяє рівномірно підсвітити простір перед камерою на відстані до 30 метрів в умовах повної темряви. Перехід камери в нічний режим і включення підсвітки відбувається автоматично завдяки вбудованому датчику освітленості.
Завдяки такому рішенню відеокамера може працювати в трьох варіантах нічного режиму:
Підсвітка є адаптивною і змінює свою інтенсивність в залежності від наближення об'єкта спостереження до камери, що забезпечує завжди інформативну нічну зйомку і виключає засвічення камери.
У відеокамері використовується сучасний ефективний кодек стиснення H. 265+ для формування трьох відеопотоків, завдяки якому досягається відносно невеликий розмір архіву при збереженні високої якості відео. Також підтримуються кодеки H. 264+ і MJPEG.


SEVEN IP-7228PA-DL white - це IP-камера відеоспостереження, в яку вбудований активний мікрофон з підсилювачем, що дозволяє записувати відео з відмінним і деталізованим звуком. Використання кодека AAC дозволяє записувати більш якісне аудіо з розширеним діапазоном у порівнянні зі звичайним G711U.

IP-камера оснащена слотом для карт пам’яті MicroSD об’ємом до 1 ТБ, що дозволяє записувати відео та фото без відеореєстратора. Камера може записувати постійно, за рухом або при спрацьовуванні розумної аналітики. Максимальна якість запису — 8 Мп (3840 × 2160) зі звуком.
Якщо камера записує відео у максимальній якості 8 Мп та використовує сучасний кодек H.265 з потоком 6 Мбіт/с, то за добу безперервного запису потрібно приблизно 63 ГБ пам’яті. Якщо увімкнути запис лише за рухом або за подіями, місце на карті витрачатиметься значно економніше — приблизно вдвічі менше.
Переглядати відео з IP-камери SEVEN IP-7228PA-DL White можна за допомогою безкоштовного мобільного додатка Bitvision, доступного для смартфонів на iOS та Android. Ви можете підключитися до камери та дивитися відео в реальному часі або з архіву з будь-якої точки світу, використовуючи інтернет. Оскільки підключення відбувається через P2P, вам не потрібно налаштовувати мережу вручну. У додатку можна не лише переглядати відео, але й керувати налаштуваннями камери та відеореєстратора.

Відеокамера може бути використана як у складі системи відеоспостереження з записом відео на відеореєстратор або сервер з віддаленим доступом, так і автономно для запису відео на карту пам'яті. Для керування камерою можна використовувати:
IP адреса - 192.168.1.168. Логін: admin. Пароль: 123456


IP-камера SEVEN IP-7228PA white підтримує живлення PoE за стандартом IEEE 802.3 af використовуючи Ethernet кабель, значно зменшуючи витрати на кабель і полегшує монтаж системи. Також можна живити камеру від блоку живлення або безперебійники з напругою DC 12V. Споживання камери не перевищує 8,4W.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H.265+/H.265, H.264+/H.264 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 650 г |
| Висота | 66 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 169 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Ширина | 70 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 52 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 96 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність підсвітки (м) | 40 |
| Додаткові можливості | PoE живлення, Вбудований мікрофон, Підтримка microSD |
| Тип підсвічування | SMART HYBRID LIGHT |