






3 253 ₴
SEVEN MH-7655-FC – це циліндрична 5-ти мегапіксельна мультиформатна аналогова Full Color MHD відеокамера високого дозволу з потужним білим LED підсвічуванням, призначена для роботи в режимі постійного кольорового зображення як вдень так і вночі зовні або всередині приміщень.
Камера SEVEN MH-7655-FC є універсальним пристроєм і може бути застосована як для житлових приміщень для домашнього спостереження, так і для будь-якого типу комерційної або промислової нерухомості, для спостереження за периметром, зоною, що охороняється або окремими точками. Особливістю відеокамери є повністю кольоровий нічний режим з високою якістю картинки в повній темряві. Таке рішення дозволяє розрізняти кольори, наприклад, машин або одягу людей вночі, чого позбавлені класичні камери з чорно-білим нічним режимом. Камера призначена для роботи у складі системи відеоспостереження з сумісним відеореєстратором стандарту AHD / TVI / CVI / Analog. Підключення камери до безпеки відеореєстратора здійснюється коаксіальним кабелем або по витій парі з використанням спеціальних прийомо-передавачів.
Найчастіше такі відеокамери встановлюють:

MHD-відеокамера побудована на базі 5-ти мегапіксельною CMOS матриці з фізичним розміром 1/2,5". Збільшення розміру сенсора у зв'язці зі світлосильним об'єктивом з апертурою F1.0, встановлених в камері, досягається неймовірна чутливість у кольоровому режимі, що дорівнює 0,0005 Lux.
Співвідношення сторін матриці - 4:3, що дозволяє отримати більше інформації по вертикалі на відміну від поширених 16:9.

Камера відеоспостереження SEVEN MH-7655-FC оснащена світлосильним ширококутним об'єктивом з фіксованою фокусною відстанню f=3.6 мм і світлосилою F1.0. Використання такого рішення дає можливість отримати значно більше світла в порівнянні зі стандартними об'єктивами, що сильно підвищує чутливість відеокамери. Також відеокамера отримала розширені кути огляду.
Кути огляду камери становлять:
У відеокамері використана надпотужна видима SMART WHITE LED підсвітка з високим показником CRI 95+ і колірною температурою 4000K, яка дозволяє рівномірно підсвітити простір перед камерою на відстані до 60 метрів в умовах повної темряви. Включення підсвічування камери відбувається автоматично завдяки вбудованому датчику освітленості. Підсвічування є адаптивною і змінює свою інтенсивність в залежності наближення об'єкта спостереження до камери, що дає завжди інформативну нічну зйомку і виключає засвічення камери. Завдяки використанню білого підсвічування, відеокамера постійно працює у кольоровому режимі, що дає можливість визначати кольору об'єктів в кадрі покращуючи їх ідентифікацію у порівнянні з класичними камерами з ІЧ підсвічуванням.
Мультиформатна відеокамера SEVEN MH-7655-FC підтримує трансляцію відеосигналу в чотирьох аналогових форматах: AHD, TVI, CVI і Analog. З допомогою OSD меню камери можна настроїти дозвіл відеокамери: 5МП (2592 x 1944) @20 к/с, 5МП (2592 x 1944) @12,5 к/с, 4МП (2560 x 1440) @25 к/с, 2МП (1920 x 1080) @25 к/с.
Для запису відео з MHD камери використовується відеореєстратор підтримує один із стандартів AHD, TVI, CVI і Analog. Відео можна записувати як постійно, так і по детекції руху, яку виробляє відеореєстратор. Також відеокамера підтримується більшістю 4-х дротових аналогових відеодомофонів.
При відеопотоці 5МП з оптимальною швидкістю 3 Мбіт/с для кодека H. 265+, постійна запис витрачає 32 ГБ в день. Запис по детекції руху як правило займає в два рази менше дискового простору.
Для того щоб переглядати MHD відеокамеру SEVEN MH-7655-FC c безкоштовного мобільного застосування Bitvision необхідно використовувати будь-гібридний відеореєстратор SEVEN Systems. Додаток доступний для смартфонів на базі платформ iOS і Android. Для підключення до відеореєстратора використовується P2P з'єднання, завдяки якому не потрібно складної настройки мережі. Додаток дозволяє переглядати онлайн як живе, так і архівне відео з камер і відеореєстраторів, а також змінювати параметри та налаштування пристроїв.
Для перемикання формату виводу сигналу і управління настройками камери через OSD меню на кабелі відеокамери присутній UTC джойстик. Управляти камерою через OSD камери також можна через віртуальний джойстик або PTZ меню відеореєстратора до якого підключена камера.
Мультиформатна камера сумісна з усіма сторонніми аналоговими відеореєстраторами, такими як: Hikvision, Dahua, Uniview та іншими.
MHD камера SEVEN MH-7655-FC підтримує живлення від блоку живлення або безперебійника з напругою DC 12V. Споживання камери не перевищує 12W.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SEVEN Lock |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность ИК-подсветки | 60 м |
| Датчик движения | Да |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Изображение картинки | Цветная |
| Переключение режимов "День/ночь" | Full-color Starlight |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Тип камеры | MHD |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Работа с изображением | |
| BLC | Да |
| DNR | 3D |
| WDR | Да |
| Обнаружение движения | Да |
| Приватные маски | Да |
| Общие | |
| Вес | 1100 г |
| Высота | 93 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 179 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Ширина | 94 мм |
| Объектив | |
| Диафрагма | Фиксированная |
| Угол обзора по вертикали | 64 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 88 град. |
| Светосила объектива | 1 F |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 5 Мп |
| Разрешение матрицы | 2592x1944 |
| Пользовательские характеристики | |
| Дальность подсветки (м) | 60 |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип подсветки | SMART WHITE 4000K LED (FULL COLOR) |
| Фокусное расстояние (мм) | 3.6 |