

2 017 ₴
Акумуляторна батарея Ventura VG GEL 12-12 призначена для оснащення різних типів ДБЖ, елементів охоронних систем, сигналізації, металодетекторів та інших пристроїв.
Акумулятори Ventura VG 12-12 відносяться до класу герметизованих свинцево-кислотних АКБ, що не обслуговуються, які виготовляються згідно спеціальної технології GEL. Ця технологія передбачає під собою використання свинцевих пластин та електроліт у вигляді силікагелю. Так як клапанно-регульована конструкція підтримує високий рівень рекомбінації газів в акумуляторі, користувачу не потрібно вимірювати щільність електроліту або доливати дистильовану воду, як це робиться в акумуляторах зі "вільною" кислотою. Серія VG акумуляторів Ventura може експлуатуватися в циклічному режимі, а в деяких випадках - і в буферному. Завдяки збільшеній кількості циклів заряду-розряду такі акумулятори показують кращі експлуатаційні характеристики порівняно з звичайними AGM-аналогами.
Особливості:
Гарантія на акумулятори Ventura надається від виробника або його представника в Україні і складає 12 місяців при дотриманні правил експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.45 кг |
| Высота | 101 мм |
| Длина | 151 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 12 Ач |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип изделия | АКБ |