




14 794 ₴
Акумуляторна батарея Ventura GPL 12-100 призначена для оснащення різних типів ДБЖ, елементів охоронних систем, сигналізації, металодетекторів та інших пристроїв.
Акумулятори Ventura GPL 12-100 відносяться до класу герметизованих свинцево-кислотних АКБ, що не обслуговуються, які виготовляються згідно спеціальної технології GEL. Ця технологія передбачає під собою використання свинцевих пластин та електроліт у вигляді силікагелю. Так як клапанно-регульована конструкція підтримує високий рівень рекомбінації газів в акумуляторі, користувачу не потрібно вимірювати щільність електроліту або доливати дистильовану воду, як це робиться в акумуляторах з "вільною" кислотою. Акумулятори Ventura серії GPL рекомендовані для використання як в буферному, так і в циклічному режимах роботи; в різних переносних приладах, а також в стаціонарних системах з резервним живленням.
Особливості:
Гарантія на акумулятори Ventura надається від виробника або його представника в Україні і складає 12 місяців при дотриманні правил експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ventura |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 32 кг |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 224 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 100 Ач |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип изделия | АКБ |