






9 678 ₴
Автономний розумний електромоторний замок в офіс чи квартиру SEVEN LOCK SL-7769BF black складається з накладок з ручками та врізної частини. Повне керування та налаштування замка зі смартфона через Bluetooth. Можна встановлювати як на масивні вхідні, так і на міжкімнатні двері.
Масивний корпус замку виконаний із захисним покриттям, що забезпечує довгий термін служби, високу вандалостійкість та захист від спроб злому.
Особливості дверного електрозамку з керуванням через інтернет SEVEN LOCK SL-7769BF black:
Дверний замок SEVEN LOCK SL-7769BF black призначений для використання у готельних системах. Основний принцип роботи полягає в обмеженні доступу в номер готелю, зручності для постояльців та способі управління поселенням для адміністрації готелю.
Основними елементами готельного контролю доступу є замок із вбудованим зчитувачем, карти доступу, енергозберігаюча кишеня та програматор.
Програмування карт для замку проводиться за допомогою програматора SEVEN LOCK P-7755B та безкоштовного програмного забезпечення TTHOTEL. Усі карти доступу захищені від копіювання. Можна використовувати в готелі без карт доступу. У такому разі прохід здійснюватиметься за допомогою електронних ключів e Key, які програмуються у TTHOTEL.
У готельній системі також використовуються енергозберігаючі кишені, що є ефективним засобом економії електроенергії. При поселенні гість отримує карту, яка є безконтактним ключем доступу в номер, а також ідентифікатором для включення електроенергії. Виходячи з номера, енергоспоживання буде вимкнено, оскільки клієнт повинен забрати картку із собою для можливості повторного доступу до номера.


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SEVEN Systems |
| Страна производитель | Китай |
| Открытие блока | Универсальное (переналаживаемое) |
| Применение замка | Металлическая дверь, Деревянная дверь |
| Цвет замка | Черный |
| Количество механизмов | 1 |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество ригелей | 4 |
| Количество точек запирания | 1 |
| Материал замка | Сталь |
| Механизм секретности | Биометрический, Цилиндровый, Кодовый |
| Возможность замены механизма | Нет |
| Расположение | Вертикальное |
| Тип установки замка | Врезной |
| Тип запирания | Дополнительный |
| Дополнительные | |
| Индикация открытия/закрытия | Звуковая/Световая |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Автоматическое запирание | Да |
| Блокировка механизма | Да |
| Вандалозащищенность | Да |
| Возможность самостоятельной кодировки | Да |
| Открытие устройства | Идентификатором |
| Дополнительное запирание изнутри | Да |
| Количество шаблонов карт/ключей | 200 |
| Количество шаблонов отпечатка пальца | 200 |
| Маx количество комбинаций | 150 |
| Возможность перекодировки | Да |
| Подсветка клавиш | Да |
| Радиус действия карты/ключа | 5 см |
| Регистрация событий | Информация о событии |
| Резервная система открывания | Механический замок |
| Управление устройством | Радиобрелок, Кнопки консоли, Мобильный телефон (опционально), ПК (опционально) |
| Установка разовых (гостевых) кодов | Да |
| Комплектация | |
| Инструкция по установке/эксплуатации | Да |
| Ответная планка | 1 |
| Кодовая карточка | 3 |
| Кодонаборная панель | Да |
| Комплект тяг | Да |
| Корпус замка | Да |
| Крепежный комплект | Да |
| Количество ключей | 2 |
| Провода соединительные | Да |
| Тип ручки | Нажимная ручка |
| Общие | |
| Аварийная подпитка | Да |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 26 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 363.4 мм |
| Питание | Специальный аккумулятор |
| Контроль разряда | Да |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Напряжение | 6 В |
| Ширина | 75.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности замков | Возможность установки на улице, Легкая замена замка, Резервная система открытия |
| Поддержка стандартов | Mifare |
| Применение | Уличное |
| Уведомления, язык | Русский, Украинский |